Схема ліній Київської електрички

Ми розробили нову схему ліній київської електрички для вестибюлю приміського вокзалу. Істотно змінивши існуючий варіант, ми додали до схеми ясності, простоти та читабельності. Тепер нею можна користуватись не лише за крайньої необхідності, але і з цікавості.

Завантажити схему

 

Зупинки

На відміну від колишнього варіанту тепер вони всі розташовані з одного боку від лінії, що спрощує їхній пошук. Назва зупинки тепер більша, адже вона важливіша за відстань до неї від центральної станції «Київ-Пасажирський». Тип зупинки (роз’їзд, станція) залишили лише в місцях де він відрізняється від зупиночного пункту.

 

Вузол ліній

На старій схемі кожна лінія відображалась окремо, а тому було практично неможливо зрозуміти їхній зв’язок. Тепер із цим покінчено — лінії, що проходять крізь однакові станції, наочно об'єднані у схемі. Це дозволяє не дублювати назви станцій, що спрощує орієнтування. Окрім того, додали лінію міської електрички як невід’ємну частину загальної системи.

 

Алфавітний покажчик

Щоб пасажири легко знаходили необхідну станцію, біля схеми ми розмістили список всіх станцій за абеткою. Навпроти кожної назви на плашці відповідного кольору вказано відстань до станції в кілометрах, що дозволяє легко знаходити необхідну інформацію без додаткових вказівників. Для станцій, які знаходяться в межах доступу міської електрички, використовується знак з колом посередині, що вказує на закільцьованість лінії та особливе позначення зупинки на лінії.

Кожен напрямок відтепер має свій колір відповідно до часу, коли була побудована залізнична лінія.

 

Географічні орієнтири та туристичні пам'ятки

Найбільшою проблемою старої схеми є відсутність назв поселень, до яких направляються пасажири. Відтепер уздовж лінії електрички розташовані міста та села, крізь які вона проїжджає. Тож тепер можна не запам’ятовувати назву зупинки, до якої ви прямуєте, достатньо знати місто, яке вам потрібно, що набагато простіше. Однак схема ліній потрібна не лише для тих, хто вже знає, куди їде, але й тим, хто лише планує свій маршрут. Для цього біля міст знаходиться список цікавих туристичних пам’яток.

 

Нова назва

Для нової схеми нова зрозуміла назва. Замість довгого та незрозумілого набору слів тепер використовується влучне та коротке словосполучення.

ВІДСТАНЬ ВІД ст. "КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ" ДО СТАНЦІЙ ТА ЗУПИНОК ПО НАПРЯМКАМ РУХУ ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ
Київська електричка ✓ 

 

Відгуки

Це лише перший варіант схеми. Ми продовжимо роботу над нею і з часом будемо вносити зміни. Для того, щоб зробити її ще кращою, нам потрібна ваша допомога. Офіційна інформація про зупинки приміської електрички застаріла, а інформація в мережі не викликає довіри. Просимо всіх, хто користується електричкою або володіє правдивою інформацією, надсилати ваші корективи та побажання на електронну адресу mailbox@parasol-studio.com або залишати в коментарях до публікації на фейсбуці. Будемо вдячні, якщо ви вкажете власні туристичні пам'ятки або географічні об'єкти, яких немає на схемі. Після ретельного відбору найважливіше потрапить до наступної версії схеми.  

Далі буде!